Szukaj w tym blogu/ wpisz tytuł, którego szukasz

piątek, 18 marca 2016

"Love gets ugly"

 Źródło
"Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera. 

Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje się nie do wytrzymania i prowokuje do pytań, ożywają jego dramatyczne wspomnienia.

Tej powieści się nie czyta, tylko przeżywa – całą sobą, sercem i duszą, a po zakończeniu nic już nie jest takie samo."

Kolejna powieść amerykańskiej autorki Colleen Hoover już w przyszłym miesiącu zawita do księgarni. Z samej zapowiedzi można już śmiało wnioskować, że sporo z akcji tej historii rozgrywać się będzie ponad chmurami. Co ciekawe, realia pracy w liniach lotniczych to dla głównej bohaterki (Tate) znany temat - kilka osób z jej własnej rodziny pracuje właśnie w tej branży. Czy przez to lepiej zrozumie Milesa? A może łatwiej przejrzy jego grę?

Colleen Hoover poznałam w roku 2014 dzięki jej powieści "Hopeless" (RECENZJA), która jasno pokazała, że trudno przychodzi dokładnie przewidzieć przebieg akcji jej opowieści. Inna perspektywa wydarzeń tej samej powieści to "Losing Hope" (RECENZJA).
Następne były "Pułapka uczuć" (RECENZJA) i "Nieprzekraczalna granica" (RECENZJA), które udowodniły jak łatwo się zakochać... a jak trudno wywalczyć trwałość takiego uczucia. Obie rozgrywały się w szkole średniej.
Powieść najbardziej zbliżona do "Ugly Love" to w tym momencie "Maybe Someday" (RECENZJA), ze względu na wiek bohaterów (studenci / osoby już pracujące). Tamta historia opisywała narodziny nowego uczucia, kiedy nie wygasło jeszcze poprzednie zauroczenie. Jaka będzie sytuacja postaci z "Ugly Love"?

Każda z tych powieści pokazywała, jak ważne i silne może okazać się wsparcie osób, które dopiero w życiu poznaliśmy... ale jednocześnie tak mocno zależy im już na naszym losie. Ścieżki bohaterów są poplątane, często zarówno przez ich problematyczną przeszłości jak i zawirowania teraźniejszości. Miłość, gdy już zostaje wyznana, zawsze zostaje wystawiona na próbę - czy to czasu czy sił.  Colleen Hoover to niewątpliwie gwarancja zaskakującej i emocjonującej lektury... Jaka okaże się "Ugly Love"?

Odpowiedzi znajdziecie w recenzji przedpremierowej (24 marca), a potem sami poszukacie ich już w książce (PREMIERA: 13 KWIETNIA 2016)

Znacie powieści Colleen Hoover? Które z nich zrobiły na Was największe wrażenie?

Powieść dostępna jest już w przedsprzedaży (bit.ly/UglyLOVE)
P.S.: Polecam zamówić online z opcją dostawy do salonu i płatnością na miejscu - wychodzi taniej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zawsze i chętnie czytam wszystkie komentarze.
Staram się na nie odpowiadać. Zostaw po sobie ślad!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...