Szukaj w tym blogu/ wpisz tytuł, którego szukasz

wtorek, 17 listopada 2015

Zimowy Konkurs "Po bandzie"

Znów nastał konkursowy Czas! Tym razem do wygrania będzie książka, o której na Zakładce można było już usłyszeć. Pojawił się mini wywiad z jej autorem - a konkretnie TRZY PYTANIA odnośnie kreatywnego pisania. Wiecie już pewnie, jaki to tytuł?

Ten pierwszy poradnik dla pisarzy to prawdziwa cegła. Wewnątrz znajduje się 608 stron pełnych porad zebranych przez specjalistów. Kusił Was kiedykolwiek udział w kursie kreatywnego pisania? Może to właśnie jest ten pierwszy do niego krok?

ZASADY: Nagroda powędruje do tego, kto najlepiej uzasadni swój wybór oraz spełni formalne wymagania zgłoszenia. Wygrywa jedna osoba.

POTRZEBA:
- polubić fanpage na FB / czy też "zaobserwować" Zakładkę w Google Plus / lub na Bloglovin
- dodać komentarz na temat jednej z blogowych recenzji (książki / serialu / filmu / cyklu np. W Morzu Ciekawostek). Wystarczy zwyczajnie skomentować jeden z wcześniejszych postów.

ZGŁOSZENIE: Należy zgłosić się w komentarzu pod tym postem wg wzoru
nick:
e-mail:
udostępniam(tutaj podać link - można udostępnić na FB, Google Plus, Twitterze itp)
skomentowany post (link / tytuł recenzji lub postu):
odpowiedź na zadanie konkursowe: 

ZADANIE KONKURSOWE:
Opisz krótko w jakim celu Ty zamierzasz wykorzystać podręcznik "Po Bandzie"? Do czego Ci ta książka posłuży? Może już wcześniej zwykłeś pisać dla przyjemności? A może dopiero zaczynasz? Pragniesz powrócić do dawnego hobby? Dlaczego chciałbyś skorzystać z rad tej książki? Uzasadnij swój wybór i wygraj :)

WSPARCIE:
O kreatywnym pisaniu, wykorzystywanym w różnych celach, można było poczytać TU. Tam także znajdziesz odpowiedzi autora na zadane trzy pytania. Być może dopiero pierwszy raz słyszysz o tej książce? Nic straconego! Jej opis znajdziesz na STRONIE wydawnictwa. Tam także przeczytasz darmowy jej fragment - do pobrania w formatach epub lub mobi.

MINI REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jestem ja, właścicielka bloga Zakładka do Przyszłości. Sponsorem nagrody jest wydawca książki - Wydawnictwo Prószyński i S-ka.
2. Konkurs trwa od wtorku 17 listopada do czwartku 17 grudnia 2015 (do północy), wyniki ogłoszę w terminie trzech dni od zakończenia konkursu.
3. Zwycięzca ma tydzień na kontakt w celu podania danych do wysyłki.
4. Nagroda zostaną wysłana po otrzymaniu adresu korespondencyjnego.
5. Udział może wziąć każdy, nawet osoby nie posiadające bloga. Tych z was, którzy bloga nie prowadzą, poproszę jednak o podanie imienia w komentarzu.
6. Konkurs tylko dla osób mieszkających na terenie Polski.

Niech szczęście Wam sprzyja!
Jeśli zaś u Was także organizowany jest obecnie jakiś konkurs, śmiało dodajcie o tym info w komentarzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zawsze i chętnie czytam wszystkie komentarze.
Staram się na nie odpowiadać. Zostaw po sobie ślad!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...